Форум на Клуб "Свободно измерение"


Добре дошли!

Песенка Для Уаз

За всичко, което не е свързано със спортовете и което имате желание да коментирате

Песенка Для Уаз

Postby shopov » Thu Jan 06, 2011 10:43 am

shopov
 
Posts: 172
Joined: Sat Jan 23, 2010 11:16 am

Re: Песенка Для Уаз

Postby С.Делийски » Thu Jan 06, 2011 3:43 pm

Хахахах. Нищо не разбирам, ама като видях как ги оправят с флекса си преведох коплета. :lol:
Велик автомобил!Няма какво повече да кажа.
Image
User avatar
С.Делийски
 
Posts: 350
Joined: Sun Jan 24, 2010 10:34 pm
Location: Златица / София

Re: Песенка Для Уаз

Postby Motte » Fri Jan 14, 2011 10:10 am

В отговор на поста вижте това http://vbox7.com/play:602525d9
Motte
 
Posts: 143
Joined: Sat Jan 23, 2010 2:17 pm

Re: Песенка Для Уаз

Postby С.Делийски » Fri Jan 14, 2011 4:26 pm

Колко истина казват тези хора! Дори може да се кара с шапка!!!
Image
User avatar
С.Делийски
 
Posts: 350
Joined: Sun Jan 24, 2010 10:34 pm
Location: Златица / София

Re: Песенка Для Уаз

Postby shopov » Fri Jan 14, 2011 4:51 pm

Доказателство за лигавия запад и коравия руснак
shopov
 
Posts: 172
Joined: Sat Jan 23, 2010 11:16 am

Re: Песенка Для Уаз

Postby Element » Thu Dec 01, 2011 10:46 pm

User avatar
Element
 
Posts: 27
Joined: Tue Mar 23, 2010 10:12 pm

Re: Песенка Для Уаз

Postby Dillyan Nenov » Sat Dec 03, 2011 1:42 am

Element wrote:http://www.youtube.com/watch?v=MADZOCpfbbE&feature=share


Кефи! :ugeek:
Dillyan Nenov
 
Posts: 32
Joined: Fri May 27, 2011 6:32 pm

Re: Песенка Для Уаз

Postby Motte » Thu Mar 29, 2012 3:58 pm

Motte
 
Posts: 143
Joined: Sat Jan 23, 2010 2:17 pm

Re: Песенка Для Уаз

Postby ЛНЧ » Thu Mar 29, 2012 7:30 pm

УАЗ на протеини: http://vbox7.com/play:58b708aa87 :lol:
User avatar
ЛНЧ
 
Posts: 279
Joined: Sat Jan 23, 2010 7:31 pm
Location: Златица

Re: Песенка Для Уаз

Postby Stoyan Zyapkov » Sun Apr 01, 2012 11:46 pm

Чакайте само да преместя трасето за бензин от резервоара до помпата и аз ще кача едно клипче :)
User avatar
Stoyan Zyapkov
 
Posts: 207
Joined: Sat Feb 20, 2010 3:28 pm
Location: Златица

Next

Return to Свободно време

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron