Wednesday, April 25, 2018

Резултати - Класиране

User Rating: / 0
PoorBest 

Класиране - Мъже 19+
Номер Име Фамилия Клуб Време
1 53 Росен Руменов Ковачев DRAG Rаcing team 2:56.99
2 93 Александър Илиев RAM BIKES TEAM 3:15.40
3 39 Димитър Стилиянов Гайдов RAM BIKES TEAM 3:15.59
4 57 Калин Рахнев Cheta++ 3:16.48
5 92 Венцислав Луканов RAM BIKES 3:17.65
6 70 Георги Емилов Радев
3:17.92
7 50 Теодор Росинов Тодоров DRAG Rаcing team 3:21.95
8 1 Иван Георгиев Серафимов "Свободно измерение" - Златица 3:23.52
9 20 Тодор Владимиров Киров ZLE Racing Team 3:23.68
10 91 Стивиан Светлинов Гатев
3:24.89
11 32 Жельо Янчев Желев RAM BIKES TEAM 3:28.68
12 94 Камен Недков RAM BIKES TEAM 3:33.66
13 60 Ростислав Нгуен Мъже Cheta++ 3:34.10
14 36 Симеон Стоилов Стоилов RAM BIKES TEAM 3:35.82
15 21 Тодор Вълков Гочев ZLE Racing Team 3:37.04
16 77 Иван Вълчев
3:44.09
17 17 Андрей Любомиров Цолев ZLE Racing Team 3:45.69
18 4 Лазар Пипков "Свободно измерение" - Златица 3:46.72
19 83 Светослав Бойков Манчев ZLE Racing Team 3:48.65
20 64 Стоян Пламенов Иванов Bullet team 3:51.45
21 89 Мартин Марков DRAG Rаcing team 3:52.50
22 75 Добри Добрев Шампион рейсинг тийм 3:52.89
23 74 Димитър Валентинов Белчев
3:54.00
24 3 Красимир Найденов "Свободно измерение" - Златица 3:54.36
25 54 Любомир Кирилов Тодоров DRAG Rаcing team 3:56.94
26 48 Йордан Христов Асенов DRAG Rаcing team 3:58.28
27 65 Арсени Кирилов Ботушаров
4:01.39
28 18 Боян  Димитров Георгиев ZLE Racing Team 4:21.76
29 6 Цветомир Цветанов Хаинов "Свободно измерение" - Златица 4:42.97
30 67 Боян Цветков Младенов
4:58.15
31 5 Владимир Ернан Касерес "Свободно измерение" - Златица 6:24.76
32 7 Александър Ернан Касерес "Свободно измерение" - Златица 6:31.45
33 12 Лукан Червенков
не стартира


Класиране - Юноши
Номер Име Фамилия Клуб Време
1 52 Николай Кирилов Стоянов DRAG Rаcing team 3:18.08
2 96 Константин Димчев Димов DRAG Rаcing team 3:22.20
3 27 Любомир Неделинов Недялков Spr Team 3:22.33
4 33 Боби Христов Крумов RAM BIKES TEAM 3:25.13
5 25 Тони Марианов Денев Syndicate Bourgas 3:29.78
6 28 Михаил Стоянов Банов Spr Team 3:30.75
7 59 Младен Славчев Cheta++ 3:32.15
8 26 Иван Николаев Гиргинов Spr Team 3:33.94
9 58 Кристиан Милчев Cheta++ 3:34.84
10 86 Христо Веселинов Тодоров
3:35.62
11 90 Иван Цонев Цонев
3:36.39
12 73 Джоан Мохамед Мучхан
3:38.24
13 43 Калоян Велизаров Гидийски Mountain Hill-Троян 3:39.82
14 72 Даниел Личев Piratka DH Team 3:54.34
15 37 Христо Христов Танев RAM BIKES TEAM 4:02.92
16 80 Марио Петров Стойнов
4:23.74


Класиране - HT
Номер Име Фамилия Клуб Време
1 55 Борис Занков Cheta++ 3:49.03
2 8 Николай Червенков "Свободно измерение" - Златица 4:02.31
3 44 Божидар Ганчев Бахчевански HardExtream 4:06.98
4 47 Веселин Иванов Иванов DRAG Rаcing team 4:08.68
5 40 Виктор Валентинов Цивнев Piratka DH Team 4:13.01
6 63 Костантин Георгиев Костадинов Champion Racing Team 4:37.32
7 22 Владимир Викторов Гаврилов Ustrem Team Varna 4:38.17
8 66 Боян Красимиров Стойчев
4:39.61
9 62 Стоян Костанев Cheta++ 4:41.69
10 45 Манол Иванов Николов HardExtream 5:07.47
11 9 Стефан Делийски "Свободно измерение" - Златица 5:17.44
12 11 Цанко Захариев "Свободно измерение" - Златица 6:03.56

31 Николай Кирилов Мирчев Rousse не финишира


Класиране-Жени
Кл. Номер Име Фамилия Клуб Време
1 35 Илинда Венкова Евтимова RAM BIKES TEAM 4:14.77
2 56 Ева Димитрова Cheta++ 5:01.40
3 51 Мария Йорданова Амзина DRAG Rаcing team 5:11.93

Frontpage

Footer

Copyright © 2018 Свободно Измерение. All Rights Reserved.
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.